Transport maanteel
 

Maanteetransport mängib keskset rolli globaalses logistikas, tagades kaupade kiire ja tõhusa liikumise erinevate sihtkohtade vahel. Tutvustame levinuimaid haagisetüüpe, mida kasutatakse maanteetranspordis ja selgitame, kuidas iga tüüp aitab tagada kaupade ohutu ja efektiivse transportimise.

Poolhaagisega veokid- maanteetranspordi mitmekülgsed tööhobused

Poolhaagisega veokid, tuntud ka kui maanteetranspordi selgroog, pakuvad erakordset mitmekülgsust ja mahutavust, mis teeb neist hädavajaliku vahendi erinevat tüüpi kaupade transportimiseks. Koosnedes sadulveokist ja poolhaagisest, on need veokid eriti sobilikud aluse kaupade veoks, olles võimelised mahutama kuni 33 euroalust või 26 FIN alust, mille lubatud kandejõud ulatub kuni 24000 kg.

Haagise sisemõõtmed – pikkus kuni 13,62 meetrit, laius 2,45 meetrit ja kõrgus variatsiooniga 2,7 kuni 3,0 meetrit – tagavad piisava ruumi laadimiseks ja optimaalse kauba paigutuse. Poolhaagisega veok võimaldab erineva suuruse ja kujuga kaupade transporti, pakkudes paindlikke võimalusi kauba laadimiseks tagant, külgedelt ja pealt. See võimaldab kohandada veo vastavalt konkreetsetele nõuetele, muutes poolhaagised ideaalseks valikuks ka kõige keerukamate logistikaülesannete jaoks.

Lisaks nende praktilisusele on poolhaagisega veokid ka majanduslikult tõhusad, vähendades oluliselt transpordikulusid tänu oma suurele kandevõimele ja vähendades vajadust mitme sõiduki järele. Samuti võimaldab poolhaagise konstruktsioon kiiret ja tõhusat kaupade ümberpaigutamist, vähendades laadimis- ja mahalaadimisaega, mis on eriti oluline ajakriitiliste tarnete puhul.

Nende veokite kasutamine maanteetranspordis mitte ainult ei suurenda operatsioonide tõhusust, vaid aitab ka tagada kaupade ohutu ja turvalise jõudmise sihtkohta. Tänu modernsetele turvaelementidele ja tehnoloogiale saavad poolhaagisega veokid pakkuda usaldusväärset teenust ka pikamaatranspordil, muutes need asendamatuks osaks tänapäeva logistikasektoris.

Külmikhaagised- temperatuuri tundlike kaupade transportijad

Külmikhaagis on spetsiaalselt disainitud temperatuuri tundlike kaupade, nagu toiduained ja farmaatsiatooted, transportimiseks. Need haagised on varustatud külmutusseadmetega, mis võimaldavad temperatuuri hoida vahemikus -25 °C kuni +25 °C. 

Külmikhaagise sisemõõtmed on samuti muljetavaldavad, mahutades 33 euroalust või 26 FIN alust, ning kandevõime ulatub kuni 24000 kg. Selline spetsiifiline disain tagab, et kaubad jõuavad sihtkohta nii värskelt kui võimalik.

Haagise sisemõõtmed:

  • Pikkus: 13,41 meetrit
  • Laius: 2,46 meetrit
  • Kõrgus: 2,65 meetrit

Kaupa saab külmikhaagisesse laadida ainult tagant, tagades optimaalse külmaõhu jaotumise kogu haagise ulatuses.

Jumbotreilerid- suurte ja kõrgete kaupade transportijad

Jumbotreilerid on loodud spetsiaalselt suurte ja kõrgete kaupade, nagu põllumajandustehnika ja ehitusmasinad, veoks. Nende haagiste muljetavaldavad sisemõõtmed ja laadimisvõimalused pakuvad paindlikkust ja mahutavust, mida on vaja suurte esemete transportimiseks.

Haagise sisemõõtmed:

  • Pikkus: 13,6 meetrit
  • Laius: 2,45 meetrit
  • Kõrgus: 3,0 meetrit

Jumbotreilerite disain võimaldab kaupade laadimist tagant, külgedelt ja pealt, pakkudes maksimaalset paindlikkust.

Täis- ja kesktelikhaagised- mahukaupade efektiivne transport

Täis- ja kesktelikhaagised pakuvad tõhusat lahendust suurte ja mahukate kaupade transportimiseks. Nende veokite kohandatavad sisemõõtmed ja suur kandevõime teevad neist suurepärase valiku mahukaupade vedamiseks.

Haagise sisemõõtmed:

  • Pikkus: 7,3 kuni 8,1 meetrit
  • Laius: 2,45 meetrit
  • Kõrgus: 2,9 kuni 3,0 meetrit

Miks valida BWG kaubaveo partneriks?

BWG on pühendunud pakkuma parimaid maanteetranspordi lahendusi. Meie kogenud meeskond on siin, et aidata sul leida sobivaim haagisetüüp, mis vastab täpselt sinu kaubaveo vajadustele. Pakume personaalset teenust ja kohandatud lahendusi, et muuta sinu kaubavedu võimalikult sujuvaks ja efektiivseks.

Võta ühendust telefonil (+372) 6999525 või e-posti teel bwg@bwg.ee, et arutada, kuidas saame aidata optimeerida sinu kaubavedu. Loe siit lähemalt, miks just BWG?


Kuidas alustada koostööd BWG-ga?

BWG eesmärk on muuta rahvusvaheline transport võimalikult sujuvaks ja efektiivseks. Meie meeskond on valmis sind aitama ja leidma just sulle sobiva lahenduse! 

Kui soovid rohkem teavet või konsultatsiooni, siis helista (+372) 699 9525 või kirjuta bwg@bwg.ee.

Sinu edukas kaubavedu on meie prioriteet!